2450BL14B200T
Mfr.Part #
2450BL14B200T
Datasheet
2450BL14B200T
Description
BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 50/200 0603
Stock
740
Frequency Range :
2.4GHz ~ 2.5GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced :
50 / 200Ohm